Author: M***e
Date:
Review: Great product. Thank you SHEIN. Pls like I’m broke 🥲
Color: Yellow
Size: one-size
Price: 34kr
Our Slow Sunday Green Tea Mask Stick penetrates deep into your pores to cleanse, balance oil, and replenish moisture leaving a soft and radiant complexion! Featuring an easy-to-use stick applicator, this mask works to reduce blackheads and improve your skin tone. Plus, it's lightweight, portable, and easy to use!
| Texture | Stick |
| Color | Yellow |
| Type | Mud Masks |
| Skin Type | Dry |
| Effect | Hydrating |
| Height | 8.25 cm |
| Width | 4.2 cm |
| Length | 4.2 cm |
| Net Weight | 40 g |
| SKU | sb2404026415401801 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.se/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 9402575 people said the quality is very good!
Author: M***e
Date:
Review: Great product. Thank you SHEIN. Pls like I’m broke 🥲
Color: Yellow
Size: one-size
Author: m***1
Date:
Review: LIKE MY COMMENT PLS I really recommend this product, its really good so its a good product to spend your momey. go buy it
Color: Green Tea
Size: one-size
Author: d***1
Date:
Review: it smells really good, perfect for oily skin
Color: Yellow
Size: one-size
Author: s***e
Date:
Review: Super cool, my bf liked it
Color: Green Tea
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.